Modeláž nehtů

Nabízíme manikúru - gelové nehty a Shellac.

Líbí se Vám gelové nehty? Navštivte nehtové studio ART. Nabízíme modeláž nehtů, francouzskou manikúru, doplňování gelových nehtů a odstraňování umělých nehtů.

Shellac

Shellac je jediná technologie, kdy můžete na vlastní nehet aplikovat a snímat materiál bez narušení nehtů pilováním.

Doba aplikace, neboli Shellac manikúra, trvá 35 - 45 min.

Nehty s úpravou Shellac je třeba znovu aplikovat za 2 - 3 týdny.

Gelové nehty

Gelové nehty jsou šetrnější k Vašim nehtům než akrylové, vypadají dokonale a jsou pružnější. Gelové nehty jsou vhodné i pro astmatiky a alergiky. Nejsou Vaše přírodní nehty dlouhé? Nevadí! Gelové nehty umožňuj prodloužení pomocí šablonové techniky nebo nalepením umělého nehtu - tipu. Na nehet či šablonu se nanáší v jedné nebo více vrstvách hmota – gel, který tvrdne působením světla ve speciální UV lampě. Po vytvrzení v UV lampě se nehet pilníkem tvaruje do požadovaného tvaru a vzhledu. Modeláž je zakončena nanesením ukončovacího vysoce lesklého gelu.

Je na Vás, zda si necháte přirozeně vypadající gelové nehty nebo zda si na ně necháte nanést povrchový bezacetonový lak. Odlakovat jej lze bezacetonovým odlakovačem. Doba modeláže se pohybuje kolem 1,5 hodiny, s přihlédnutím na kvalitu, tvar přírodního nehtu a délku prodloužení. Doplnění gelových nehtů je nutné za 3 – 4 týdny, trvá přibližně 1 hodinu. Záleží ovšem na stavu nehtů (počtu opravovaných či nově aplikovaných nehtů).

Ceník modeláže nehtů

ceník gelových nehtů

Galerie gelových nehtů

Hledáte inspiraci pro své gelové nehty? Prohlédněte si ukázky naší práce.